reklama

Dotekománie doporučuje #54 – Můj Vodafone, Můj T-Mobile, Moje O2

Dotekománie doporučuje #54 – Můj Vodafone, Můj T-Mobile, Moje O2
2014-08-09T15:58:40+02:00
• 9. 8. 2014
1

Do dalšího dílu Dotekománie doporučuje jsme vybrali aplikace, za kterými stojí naše operátorská trojka, tedy O2, T-Mobile a Vodafone.

unnamed_result unnamed (7)_result unnamed (11)_result

Aplikace každého operátora je jinak stylizovaná, ale jejich funkce jsou většinou stejné. Můj Vodafone, Můj T-Mobile, Moje O2, to jsou názvy všech tří aplikací, které mají za úkol zpříjemnit svým uživatelům zjišťování informací o jejích tarifu. V každé aplikaci nalezneme spousty různých přehledů. Nutno podotknout, že aplikace společnosti Vodafone vyhrála v soutěži aplikace roku 1. místo v kategorii klientský servis.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

unnamed (4)_result unnamed (5)_result unnamed (6)_result

logo-app Můj Vodafone Vodafone Czech Republic a.s. Zdarma ANDROID logo-app Můj Vodafone Developer Zdarma iOS [winphone]my-vodafone/2334f9f3-3ae0-4424-bff1-7420dde35a34[/winphone]

Každá z aplikací nabízí jako základní funkci přehled o vašem tarifu. Tyto informace získáte pomocí těchto aplikací velmi snadno a hlavně rychle bez žádného zdlouhavého přihlašování, jako je tomu u webu (pokud se v aplikaci neodhlásíte). Aplikace Vodafonu je v tomto ohledu nejpropracovanější a nabízí toho velmi mnoho. Nejvíce se Vodafonu podařil vzhled widgetů, které umístíte na vaši plochu, přičemž máte na výběr ze tří stylů. Zajímavou funkcí je dále nástroj roamingová kalkulačka, pomocí které si jednoduše spočítáte útratu v různých situacích.

unnamed (17)_result unnamed (16)_result unnamed (15)_result

unnamed (14)_result unnamed (13)_result unnamed (12)_result

logo-app Moje O2 O2 Czech Republic a.s. Zdarma ANDROID logo-app Moje O2 Developer Zdarma iOS [winphone]moje-o2/a719c625-773d-49c1-be65-1efef1ec5fcc[/winphone]

Každá aplikace vám nabízí možnost rychle zaplatit vaše vyúčtování, tento proces je velmi jednoduchý, a pokud si uložíte platební kartu v aplikaci Vodafonu, tak při dalších vyúčtováních už žádné údaje zadávat nemusíte a vše zaplatíte pomocí pár kliknutí.

unnamed (10)_result unnamed (9)_result unnamed (8)_result

logo-app Můj T-Mobile T-Mobile Czech Republic, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Můj T-Mobile Developer Zdarma iOS [winphone]můj-t-mobile/b8f5c54d-cd85-4c44-8bed-af5f57ca400b[/winphone]

Během měsíce se určitě hodí i funkce přehledu o čerpání internetových dat, přičemž vám všechny aplikaci zobrazí, kolik jste už těchto dat vyčerpali. Velkou nevýhodou těchto aplikací je to, že pokud probíhá údržba, odstávka či jiná práce na stránkách operátorů, tak jsou tyto aplikace nepoužitelné. Většina těchto úprav naštěstí probíhá v noci, tím pádem se tyto „výpadky“ dotknou méně uživatelů.

Operátoři nabízejí své aplikace zcela zdarma a bez dalších dodatečných poplatků. Oceňuji to, že jsou aplikace dostupné na všechny tři hlavní operační systémy.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dalibor Pencik

10. 8. 2014, 11:07

pěkný,akorát Vodafone to pokálil tím, že aplikace nefunguje pod onenet, pod který jsme přešli..takže nemám přehled vůbec o ničem :-( po 5ti emailech na vodafone jsem vzdal jakýkoliv pokus o komunikaci.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat