reklama

Do webového obchodu Google Play přibylo nové tlačítko

Do webového obchodu Google Play přibylo nové tlačítko
2014-07-16T18:05:01+02:00
• 16. 7. 2014

Google se v poslední době snaží neustále aktualizovat a nyní jsme se dočkali dalšího vylepšení. Webová stránka obchodu Google Play doznala menší změny, která uživatelům ulehčí nahlášení nevhodného obsahu.

google-play-store-logo-54011

Pokud na webové stránce obchodu Google Play sjedete dolů k informacím o aplikaci, tak jste zde původně viděli mnoho informací včetně položky oprávnění. Aktuálně je zde nově umístěna položka přehled, pod kterým naleznete text „nahlásit nevhodný obsah“.

VýstřižekJestliže se vám tedy nebude zdát nějaká aplikace a budete ji chtít nahlásit jako nevhodnou, tak to můžete udělat jednoduše pomocí tohoto tlačítka. Po kliknutí budete přesměrováni na webový formulář, kde vyplníte, co se vám na aplikaci nelíbí a následně informace odešlete rovnou do Googlu.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat