reklama

Microsoft začal s aktualizací Lumia Cyan a Windows Phone 8.1

Microsoft začal s aktualizací Lumia Cyan a Windows Phone 8.1
2014-07-16T16:02:06+02:00
• 16. 7. 2014

Microsoft včera oznámil, že spouští aktualizaci systému Windows Phone 8.1, což je skvělá zpráva pro všechny majitele zařízení s tímto operačním systémem. Aktualizace se dočkal i nový firmware Lumia Cyan.

Nokia-Cyan-Update

Pojďme se nyní podívat, jaké novinky aktualizace přinesla a co nového mohou uživatelé očekávat.

  • Velkou proměnou prošla aplikace kamery, která je nyní mnohem jednodušší a rychlejší. Vylepšení se taktéž dočkaly aplikace Creative Studio a Storyteller, které slouží k úpravám fotografií.
  • Přibyla také funkce Living Images, která zachytí fotografii pár sekund před tím, než zmáčknete spoušť.
  • Dolby Digital Plus 5.1 a Nokia Rich Recording je nová vychytávka pro zlepšení kvality zvuku, kterou získají pouze Nokia Icon a Nokia Lumia 1520.
  • Nově bude v systému dostupná aplikace Nokia Device Hub, která vám pomůže s nalezením vašeho ztraceného zařízení.
  • Sensor Core vám pomůže se sledováním vaší celodenní aktivity. Tato funkce je však omezena pro konkrétní zařízení: Lumia Icon, Lumia 630, Lumia 635, Lumia 930 a Lumia 1520.
  • Nová funkce v podobě Microsoft Screen Share, která umožní zrcadlení vašeho obrazu na jiné zařízení

Skvělou zprávou je také to, že konkrétní modely Lumia 520, 525, 620, 720 dostanou navigaci HERE Drive+ zcela zdarma. Jelikož se aktualizace spustila teprve včera, je možné, že k vám dorazí o něco později.

 

Zdroj: conversations.nokia.com

Zdroj: wpcentral.com

Zdroj: wmpoweruser.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim