reklama

Vyzkoušejte engine X-Reality na své Xperii PORT

Vyzkoušejte engine X-Reality na své Xperii [PORT]
2014-07-15T17:15:08+02:00
• 15. 7. 2014

Každý výrobce smartphonů se snaží od ostatních odlišit různými způsoby.

Firma Sony, která patří ke tradičním značkám smartphonů, se o to snaží tím, že do některých svých modelů přidává engine X-Reality, který má za úkol různě vylepšovat zobrazování na vašem displeji. Toto vylepšení se týkalo pouze některých modelů, přičemž se nově naskytla možnost zkusit si X-Reality téměř na jakémkoliv zařízení Xperia.

display-x-reality-3d886f1f3b83e3095910c86efb3b6f20

Díky uživateli xperiaz2, který se na fóru XDA postaral o port tohoto enginu, si jej můžete vyzkoušet na své Xperii. Vše, co musíte udělat, je stáhnout zip balíček, který je nutné flashnout přes recovery. Poté je nutné upravit soubor build.prop, do kterého musíte vložit řádky uvedené v tomto tématu. V nastavení vašeho zařízení nově přibude položka, kde si X-Reality můžete zapnout nebo vypnout. Pro úspěšné provedení potřebujete mít ROOT a Recovery menu.

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim