reklama

Sony aktualizovalo nástroj pro odemčení bootloaderu

Sony aktualizovalo nástroj pro odemčení bootloaderu
2014-07-15T16:30:01+02:00
• 15. 7. 2014
2

Odemykání bootloaderu různých zařízení je často komplikovaná věc a nováčci často váhají, zdali se do tohoto procesu pustit. Odemčení bootloaderu je často nutné pro nahrání custom ROM a jiného alternativního kernelu.

UBL_new_screenshot

Samotné Sony vydalo program, který má celý proces odemčení na starost. Tento program byl nově aktualizován a dle slov Sony by mělo být vše mnohem jednodušší a měl by jej tak zvládnout i nováček. I přesto se najdou věci, které Sony pro odemčení bootloaderu po uživatelích vyžaduje. Jednou z těchto věcí je nutnost zadat na stránkách Sony své IMEI a email, kam bude následně zaslán kód, bez kterého bootloader neodemknete.

Sony se tímto přístupem snaží ulehčit svým uživatelům používání upravených ROM. Program taktéž nově podporuje nejnovější zařízení, konkrétně se jedná o modely Sony Xperia Z2 a Sony Xperia Z2 Tablet.

 

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Kazda mince ma 2 strany.
Rozhodne je fajn mit mene prace s odemykanim, na druhou stranu si Sony bude delat databazi telefonu s predcasne ukoncenou zarukou..
Celkove ale pristup take vitam.

pekny prístup Sony…len tak ďalej

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim