reklama

Ubuntu Touch dosáhl 100 000 stáhnutých aplikací

Ubuntu Touch dosáhl 100 000 stáhnutých aplikací
2014-07-12T10:00:50+02:00
• 12. 7. 2014

Ubuntu Touch byl nynĂ­ nÄ›jakou chvĂ­li mimo hlavnĂ­ pozornost. AÄŤkoliv je tato platforma pĹ™ipravena pro komerÄŤnĂ­ vyuĹľitĂ­, stále nenĂ­ oficiálnÄ› k dispozici. A i pĹ™esto se najde mnoho nadšencĹŻ, jiĹľ majĂ­ o tuto „novou“ platformu velkĂ˝ zájem. Dokazuje to i ÄŤĂ­slo 100 000, jeĹľ oznaÄŤuje poÄŤet stáhnutĂ˝ch aplikacĂ­, právÄ› na Ubuntu Touch, jeĹľ ještÄ› nenĂ­ k dispozici na prodejnĂ­ch zařízenĂ­ch.

ut2

Podle Canonical software Ubuntu Touch je nyní nainstalován více než 10 000krát vývojáři a beta testery, což je docela působivé. Ovšem od začátku června přibylo pouze 600 nových unikátních uživatelů. To na ještě nevydanou platformu není tak málo. Dokonce číslo 100 000 stáhnutých aplikací je také trochu zavádějící, jelikož zahrnuje nainstalované i aktualizované aplikace. Toto číslo by mohlo být větší, kdyby již nyní mnoho aplikací nebylo už v systému samotném, což může znamenat dost velké plus pro uživatele.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim