reklama

Dotekománie doporučuje #50 – Zoner Photo Studio

Dotekománie doporučuje #50 – Zoner Photo Studio
2014-07-12T10:09:16+02:00
• 12. 7. 2014
1

Jistě jste už někdy slyšeli o českém programu Zoner Photo Studio pro PC. Tento editor fotografií patří k populárním a má i svou aplikaci pro Android. V dnešním díle Dotekománie doporučuje vám přiblížíme, co aplikace umí.

Zoner Photo Studio – Edit & Go patří k užitečným titulům a svými vlastnostmi dokáže uživatelům nabídnout zajímavé funkce. Aplikace je zpracována dle pravidel HOLO, které navrhl sám Google. Základní funkcí je úprava fotek. Editor uvnitř aplikace nabízí základní úpravy, na které jsme již zvyklí z ostatních editorů. Standardně si můžete fotku oříznout, různě vylepšovat světelnost anebo upravit živost barev. Nelze zapomenout na spoustu filtrů, které méně zdatným uživatelům pomohou fotku upravit do lepší podoby pomocí pár kliknutí.

 unnamed (8)_result unnamed (7)_result unnamed (6)_result

Skvělou vlastností aplikace je to, že se dá využívat jako standardní galerie, vše je během prohlížení fotek rychlé a nesetkal jsem se s žádným problémem. Pokud znáte službu Zonerama, což je online fotogalerie vašich snímků, tak se tato služba dá využít s aplikací jako úschovna, případně i jen pro zálohování. Galerie se dají nastavit jako soukromé, tudíž se nemusíte bát o to, že by si vaše soukromé fotky mohl prohlížet kdokoliv. Tato možnost se velmi hodí, pokud nemáte moc úložného prostoru ve smartphonu a potřebujete mít stále volné místo pro další snímky.

Dobrou vlastností je i možnost nahrání fotky do vaší online galerie ihned po zachycení snímku, což hodnotím jako velké plus. Velkou předností aplikace je i to, že je celá v češtině, což je mnohdy velký problém v jiných fotoeditorech pro uživatele, kteří moc anglicky nerozumí.

 unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Funkce, která patří mezi nové, je možnost zaslání fotky jako obyčejného poštovního pohledu, přičemž obrázek na přední straně bude vámi vybraná fotka. Tato služba je velmi rychlá a stojí cca 39 Kč, takže pokud chcete v dnešní době někoho překvapit „postaru“ poštovním pohledem, není co řešit.

 unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Zoner Photo Studio – Edit & Go používám zhruba měsíc a nemohu si jej vynachválit, vše je naprosto zdarma a navíc se v aplikaci nenacházejí žádné reklamy. Synchronizace snímků je skvělým doplňkem, pokud nemáte nazbyt volné místo v úložišti. Celou aplikaci ještě vylepšuje všudypřítomná čeština.

logo-app Zoner Photo Studio - Edit & Go ZONER, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Zonerama ZONER, Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Fotografie se ukládají v plném rozlišení? Jde jen o nahrávání, nebo o synchronizaci? (delete v přístroji = delete v úložišti) Kapacita úložiště?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim