reklama

Sony Xperia T3 dorazí do Evropy jako Xperia Style

Sony Xperia T3 dorazí do Evropy jako Xperia Style
2014-07-19T18:30:47+02:00
• 19. 7. 2014

Začátkem června odhalená Xperia T3, o které jsme vás informovali v našem předešlém článku, oficiálně zamíří k našim sousedům do Německa. Nicméně japonský výrobce se rozhodl ještě před samotným spuštěním prodeje zařízení telefon přejmenovat na Xperii Style, a to z neznámých důvodů. Zároveň nelze vyloučit představení pro český trh. O tom zřejmě rozhodnou až následující dny, kdy má být odstartován její prodej.

Sony-Xperia-Style2

Telefon disponuje 5,3 palcovým displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Hardwarová část zahrnuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB. Uživatelé mají k dispozici úložiště s kapacitou 8 GB, přičemž její další rozšíření obstarává slot na paměťovou microSD kartu. Velkým lákadlem může být tloušťka zařízení, která se zastavila na příjemné hranici 7 mm.

Dále záda ponesou 8 megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android samozřejmě v nejnovější verzi 4.4 KitKat. O rychlé datové přenosy se zaslouží podpora sítí 4. generace. V obchodech se objeví tři barevné varianty (bílá, černá, fialová) za doporučenou prodejní cenu 349 Euro (tj. v přepočtu 9 576 Kč bez daně).

Sony-Xperia-Style Sony-Xperia-Style4 Xperia-Style3

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim