reklama

První informace o Motorole Moto G2

První informace o Motorole Moto G2
2014-07-21T07:48:56+02:00
• 21. 7. 2014
1

Společnost Motorola započala novou éru modelem Moto X, který nezazářil výkonem, ale nabízí jiné přednosti. Ze stejné designové koncepce následně vzešel smartphone Moto G, jehož největším kladem je nízká pořizovací cena. Motorola zajisté chytá nástupce a nyní se objevují první informace společně s údajnou fotografií Moto G2.

moto-g-2ª-xeracion1

K dispozici máme pouze snímek přední strany, kde si můžeme všimnout jedné novinky. Na spodní straně se nachází výrazný proužek – mohlo by se jednat o druhý reproduktor. Možná se tak dočkáme stereo zvuku, ale tato informace není podpořena uniklými specifikacemi.

Displej by měl být stejný, jako je u současného modelu. Tudíž bychom měli očekávat 4,5palcový zobrazovací panel s HD rozlišením. K výrazné změně dojde na zadní straně, kde by měl být 8MPx fotoaparát místo současného 5MPx. O výkon se postará čtyřjádrový procesor ARM V7 (VFPv4 NEON) společně s grafikou Adreno 305. Zdroj se dále zmiňuje jen o podpoře dvou SIM karet.

S ohledem na strategii společnosti Motorola můžeme očekávat, že cena nebude vyšší než u současného modelu. Dokonce by mohla o něco klesnout. K představení Motoroly Moto G2 by mohlo dojít ke konci tohoto roku.

Zdroje: mallandonoandroid.com, androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Honza Gál

21. 7. 2014, 15:55

Ten spodní pruh je už i na Moto E. Ale jestli je to reproduktor nevim, telefon nevlastnim.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim