reklama

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #28 – ve vĂ­ru aktualizacĂ­ a novĂ˝ch nápadĹŻ

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #28 – ve vĂ­ru aktualizacĂ­ a novĂ˝ch nápadĹŻ
2014-07-13T15:00:49+02:00
• 13. 7. 2014

Google aktualizoval

Ani v tomto týdnu nechyběla celá řada aktualizací aplikací od Googlu. Vše se neslo v duchu mírných vylepšení a úprav. Nové funkce můžeme najít tedy v klávesnici, Gmailu, Chromecastu a Hrách Play. Fotoaparát Google prošel jen mírným omlazením.

2014-07-10 17.50.15_framed

Obchod Play získá další funkci

Samotná aplikace Obchod Play pro Android by měla zastávat další funkci, kterou zatím najdeme jen v systému. Konkrétně se jedná o možnost obnovení aplikací. Součástí by mohla být i samotná data jednotlivých aplikací.

obnova

iOS 8 beta 3

Apple postupně pracuje na nové verzi systému iOS 8 a nyní jsme se dočkali již třetí beta verze. Kromě opravy chyb a úprav některých vnitřních funkcí, čekají na nás i nové možnosti. Do samotného uvolnění ještě zbývá nějaký čas, takže se klidně mohou objevit další novinky.

ios_8_logo

Android 4.4 KitKat na každém 5. zařízení

Nejnovější stabilní systém od Googlu najdeme na každém 5. zařízení. I tak nepatří mezi dominantní verze Androidu. Na prvním místě je 4.1 Jelly Bean. Gingerbread stále ztrácí na síle a je na 13,5 % zařízení.

android_45_lollipop_ico

Sony Xperia C3

Společnost Sony představila smartphone, který byl navrhnut v první řadě na pořizování autoportrétů. Nechybí mu dokonce přední LED blesk, jenž by měl produkovat jemnější světlo.

Xperia C3 Group Colours Front

Novinky od ZTE v řadě Nubia

Očekávali jsme dva nové přírůstky a místo toho jsme se dočkali rovnou tří smartphonů. Nesou označení Nubia Z7, Z7 Max a Z7 mini. Nejvyšší model nabízí špičkovou výbavu, kterému se nemůže takřka rovnat ani Galaxy S5.

z7

Google Glass a ovládání pomocí myšlenek

Chytré brýle od Googlu jsou zejména konstruovány tak, abyste je ovládali hlasem. Nechybí samozřejmě touchpad. Nyní se možnosti rozšiřují a za pomocí dalšího zařízení můžete vše zvládnout pomocí myšlenek.

slider-image

Chytré modulární hodinky

Trh s modulárními smartphony ještě ani pořádně neexistuje a již se objevují první prototypy hodinek. I zde si budete moci zvolit, jakým modulem budou vybaveny. Uvažuje se, že by primárním systémem mohl být Android Wear.

swor

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #27 – Google si diktuje u nových verzí Androidu a HTC zaznamenalo zisk

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim