reklama

System Monitor Small App – Monitorování systému pro zařízení od Sony

System Monitor Small App – Monitorování systému pro zařízení od Sony
2014-07-09T08:15:16+02:00
• 9. 7. 2014
1

Mnoho uživatelů rádo sleduje všemožné statistiky o svém zařízení. Šikovní programátoři z populárního fóra XDA se neustále snaží o nějaké novinky a jednou z takových je aplikace pro zařízení od SONY.

logo-app System Monitor Small App hansip87 (HE Corp) Zdarma ANDROID

System Monitor Small App je aplikace, která vám pomůže s přehledem o vašem zařízení. Je určena pro smartphony a tablety od Sony. Aplikace vám umožní sledovat mnoho hodnot vašeho zařízení, přičemž si můžete pro lepší přehled přidat widget na plochu.

V obchodě Play je aplikací pro sledování velmi mnoho, ale jak sám autor tvrdí, snaží se o to, aby byla aplikace minimalistická. Díky ní můžete sledovat hodnoty i během hraní nebo v jakékoliv jiné obrazovce. V aplikaci tudíž neočekávejte jakékoliv zbytečnosti, které stejně nevyužijete, a pouze přispívají na velikosti výsledné aplikace. System Monitor Small App vám umožní sledovat tyto hodnoty:

  • Rychlost procesoru, teplota procesoru
  • Sledování zaplnění paměti RAM
  • Rychlost vašeho aktuálně aktivního připojení

Aplikace je ke stažení zcela zdarma a obsahuje pouze reklamy.

unnamed (1)_result

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Zdroj: forum.xda-developers.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

K velke spokojenosti jiz dlouho uzivam SeePU. Je v notif.liste.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim