reklama

Aplikace od Qualcommu vám pomůže šetřit baterii

Aplikace od Qualcommu vám pomůže šetřit baterii
2014-07-09T10:35:37+02:00
• 9. 7. 2014
2

Qualcomm má v Obchodě Play hned několik aplikací a Snapdragon™ BatteryGuru je jednou z nich.

Tato aplikace vám pomůže s baterií vašeho přístroje, pokud vlastníte zařízení s procesorem od firmy Qualcomm, mohla by se vám tato aplikace hodit. Battery guru má za úkol pomoci šetřit energii vašeho akumulátoru, pomocí různých doporučení. Aplikace sleduje to, jak vaše zařízení používáte, a dle toho vám nabídne tipy, jak ušetřit pár procent baterie navíc.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Battery guru taktéž sleduje vaše aplikace a vyhodnocuje, které se pokouší např. o časté aktualizace či synchronizaci. U všech aplikací můžete nastavit četnost aktualizací, které aplikace mohou vykonat, jednou z možností je i nastavení pro aktualizace pouze po zapnutí dané aplikace, což přináší výhodu, když nechcete, aby se vám např. počasí neustále aktualizovalo.

   unnamed (4)_result unnamed (5)_result unnamed (6)_result unnamed (7)_result

Snapdragon™ BatteryGuru je ke stažení zcela zdarma, avšak můžete si jej vyzkoušet pouze na zařízení s procesorem od Qualcommu.

logo-app Snapdragon™ BatteryGuru Qualcomm Connected Experiences, Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

taky jsem to mel na n5 ale po nekolika mesicich sla pryc. a baterie vydrzi den a kdyz ne tak mam extra baterii s sebou.

Rostislav Pokorný

9. 7. 2014, 18:05

Sice jsem tuhle aplikaci používal rok zpět, ale po měsíčním používání, musím konstatovat, už nikdy Jedinou zaručenou a spolehlivou aplikací je Greenify.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim