reklama

HTC pracuje celkem na třech tabletech spekulace

HTC pracuje celkem na třech tabletech [spekulace]
2014-07-21T19:52:55+02:00
• 22. 7. 2014

HTC nemá mnoho zkušeností s výrobou tabletů. V historii společnosti najdeme jen pár modelů, přičemž se nedá mluvit ani v jednom případě o úspěchu. Již nějakou dobu zaznamenáváme, že by HTC mohlo vyrobit následující tablet do řady Nexus. Konkrétně by se mělo jednat o téměř 9palcový model poháněný Tegrou K1.

Ačkoliv se o něm mluví jako o Nexusu 9, je znám také pod kódovými názvy Volantis, Flounder nebo T1. Je zde i možnost, že by mohl být zařazen do budoucí série Android Silver. Z dostupných informací jsme mohli odhadovat, že by se jednalo o pokus, jestli tchajvanský výrobce má šanci na trhu s tablety.

experience-1600.jpg.pagespeed.ce.6TGFjuYfac

Nyní @evleaks uveřejňuje informaci, že by se nemělo jednat o jediný model. V přípravě mají být tablety T7 a T12, u kterých se nepočítá se zařazením do řady Nexus či Android Silver. Bohužel více není známo a můžeme jen odhadovat, že například T7 bude nejmenším modelem z nové řady – pravděpodobně bude disponovat úhlopříčkou 7 palců. U T12 bychom spíše očekávali rozměr 10 palců, ale je možné, že by HTC šlo do boje s největším tabletem od Samsungu.

Představení první tabletu nové generace od HTC bychom se mohli dočkat letos na podzim. O úspěchu rozhodne cenová politika, jelikož na trhu jsou výrobci, kteří dokáží velmi dobře vybalancovat poměr cena/výkon. Tchajvanský výrobce bude muset nasadit agresivní strategii, jinak ani při sebelepších specifikacích neuspěje ani při druhém pokusu.

Zdroj: evleaks.at

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim