reklama

HP Red v GFXBench: 16 palců a Android KitKat

HP Red v GFXBench: 16 palců a Android KitKat
2014-07-21T21:23:33+02:00
• 22. 7. 2014

Na velmi zajímavém zařízení v těchto dnech pracuje společnost HP. Nasvědčuje tomu únik informací ze známého grafického benchmarku GFXBench. V databázi byl nalezen pravděpodobně přerostlý tablet, i když 16palcový displej lze přiřknout typu all-in-one. Další zprávy kolem připravovaného modelu počítají s výkonnými součástkami pod taktovkou Qualcommu.

hp

Neznámé zařízení pod označením HP Red disponuje 16palcovým displejem s rozlišením 2 048 x 1 536 pixelů. Hardwarovou výbavu zaštiťuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz, grafický čip Adreno 330, 2GB operační paměť RAM společně s 16GB úložištěm. Konstrukci okupuje dvojice senzorů – 8megapixelový fotoaparát a přední 2megapixelová kamerka.

Následně softwarovou stránku obstarává systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat. Důvodem, proč by nemuselo jít například o přenosný počítač, je přítomnost funkcí v podobě akcelerometru, barometru, kompasu, NFC, krokoměru, proximity senzoru nebo GPS. Na bližší informace si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

HP Red

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim