reklama

Dlužíte O2? Využijte akce „Čistý stůl“

Dlužíte O2? Využijte akce „Čistý stůl“
2014-07-31T11:10:16+02:00
• 31. 7. 2014

Doba není jednoduchá a dost lidí je svázáno nejrůznějšími pohledávkami. Občas se do finančních potíží dostane každý a ve většině případů na nás čekají nejrůznější poplatky, popotahování po správních řízení a placení úroku navíc. Občas i malý nedoplatek nebo dluh může zapříčinit exekuční řízení.

369029_951776_cisty_stul_bg

Mobilní operátor O2 nyní spustil jednorázový projekt „Čistý stůl“, díky kterému můžete vyrovnat svůj dluh vůči této firmě. Pokud tak učiníte, O2 odpustí veškeré úroky a náklady spojené se soudním nebo správním řízením. Akce platí jen po omezenou dobu – od 1.8. do 23.9. 2014.

„Jako jednička na telekomunikačním trhu si uvědomujeme naši společenskou odpovědnost. Jsou pro nás důležití všichni zákazníci, i ti, kteří mohou mít finanční nesnáze. Proto jsme připravili jednorázový program se symbolickým názvem Čistý stůl, který zákazníkům usnadní vyrovnat své závazky,“ říká Tomáš Budník, generální ředitel společnosti O2.

Pokud si nejste zcela jisti, jestli náhodou nedlužíte O2, můžete využít portál www.cistystul.cz, kde si můžete ověřit aktuální stav. Také se zde nachází i návod, jak postupovat a využít akci „Čistý stůl“.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim