reklama

Sony SmartWatch 2 – vytvořte si vlastní hodiny a widgety

Sony SmartWatch 2 – vytvořte si vlastní hodiny a widgety
2014-06-03T09:30:44+02:00
• 3. 6. 2014

Rok 2014 se zatím nese v duchu nositelných zařízení. Jak jsme si mohli všimnout na veletrhu CES minulý rok, existuje již pár úžasných možností pro chytré hodinky. Mezitím, co fanoušci Androidu čekají na Android Wear, objevuje se mnoho dalších zástupců od jiných firem, jež mají dobré, ale i špatné vyhlídky. Jedno z těch lepších zařízení se zatím zdá být SmartWatch 2 od Sony.

smartwatch

Přibližně před měsícem, Sony přidala možnost pro koncové uživatele, přizpůsobit si hodiny pro Sony SmartWatch 2. Změnit hodiny či je umístit na obrazovce hodinek na jinou pozici, můžete pomocí aplikace SmartConnect propojené se systémem Android. Na svém mobilním zařízení poté můžete přesouvat, měnit, ladit a přidávat na hlavní obrazovku chytrých hodinek různé widgety. Doposud tedy uživatelé nemohli vytvářet vlastní widgety. Ovšem nyní Sony zveřejnila API, díky které vývojáři třetích stran mohou vytvářet vlastní widgety, jež budou moci uživatelé používat. Celá API a vše okolo ní je součásti SDK od Sony.

Ve videu můžete vidět kompletní tutoriál jak pro koncové uživatele, tak i pro vývojáře třetích stran.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim