reklama

To nej z uplynulého týdne #23 – iOS 8, Android 4.4.3, Google Nearby a Tango

To nej z uplynulého týdne #23 – iOS 8, Android 4.4.3, Google Nearby a Tango
2014-06-10T08:22:50+02:00
• 8. 6. 2014

Novinka s Tizenem

Na trhu již najdeme zařízení s novým operačním systémem Tizen. Ovšem tentokrát jsme se dočkali prvního smartphonu, a to přímo z dílny Samsungu. Novinka se jednoduše jmenuje Samsung Z.

S_Image_SM-Z910F_combination_Black_Dynamic1

Apple představil iOS 8

Americký gigant na ukázal nový operační systém pro iPhony a iPady. Osmá verze nepřináší na první pohled radikální změny v designu, ale tím se nenechme zmást. Ve skutečnosti se uživatelé mohou těšit třeba na klávesnice třetích stran, nebo dokonce i na widgety, byť v omezené míře. Další novinky jsme zmínili v samostatném článku.

ios_8_lock_screen_by_r2ds-d69r2bk

Přivítejte Android 4.4.3

Google na začátku týdne vypustil do světa další verzi systému Android. Tentokrát máme k dispozici verzi 4.4.3, která obsahuje zejména opravy chyb a vylepšení stability. Uživatelé si mohou všimnout jen dvou výraznějších novinek – nový design aplikací Telefon a Lidé. Ne dlouho na to se ozvala i Motorola, která začala taktéž s uvolňováním nové verze pro Moto X, G a E.

Screenshot_180

Asus Transformer Book V

Tchajvanský výrobce je znám svými atypickými zařízeními. Na veletrhu Computex bylo představeno zařízení, které kombinuje Android a Windows, smartphon a tablet, tablet a notebook.

ASUS-Transformer-Book-v-792x446

Sony Xperie T3

Další přírůstek do portfólia společnosti Sony. Model Xpera T3 zapadne do střední třídy a nabízí průměrné specifikace. To se ale netýká displeje, jelikož jeho úhlopříčka činí 5,3 palce.

7_Xperia_T3_Purple_Group

Moto Stream

Další malá krabička do vaší domácnosti, která zajistí bezdrátové přenášení hudby ze smartphonu. Na Moto Stream stačí napojit reproduktory.

moto-stream-Moto-Stream_hero-1400X800_sans

Madfinger Games slaví 4. výročí

České vývojářské studio oslavuje již čtvrté narozeniny, s čímž souvisí několik akcí, které jsou zaměřeny na podporu jejich produktů. Kromě toho jsme se dočkali i vylepšení her Shadowgun i Samurai II: Vengeance.

 dead_trigger

Baterie zamíří do řemínků

Na veletrhu Computex se objevila prezentace poměrně zajímavé technologie baterií. Jsou určeny především pro použití s chytrými hodinkami. Navíc vydrží i velmi těžké zacházení.

watch

Projekt Tango Tablet

Google před nějakou dobou představil smartphone v rámci projektu Tango. Nyní jsme se dočkali tabletu, jehož cena převyšuje hranici 1000 dolarů. Taktéž nabízí netradiční senzory.

nexusae0_unnamed-13

Google Nearby

Google by měl představit novou službu s názvem Nearby. Je založena především na lokalizaci smartphonu či tabletu, přičemž další součástí je interakce s dalšími zařízeními. V tuto chvíli se stále jedná o spekulace.

nexusae0_nearby_thumb2_thumb_thumb

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #22 – „laserová“ G3, plastový One, odolnější Galaxy S5

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim