reklama

Dotekománie doporučuje #45 – Zooper Widget

Dotekománie doporučuje #45 – Zooper Widget
2014-06-07T11:55:06+01:00
• 7. 6. 2014
2

Android se může pochlubit velkou mírou možnosti editace systému, o kterém se uživatelům na ostatních systémech ani nezdá. Donedávna to byl pouze Android, kde jste si mohli různě vkládat widgety na domácí plochu apod. V obchodě Play nalezneme nespočet widgetů, které směřují na různá témata. Před nějakou dobou se stal velmi populárním projekt týmu MYCOLORSCREEN, který stojí i za známou aplikací THEMER.

unnamed22222_result

Zooper Widget Pro, že vám tento název něco říká? Není se čemu divit. Tato aplikace posouvá možnosti widgetů na ještě vyšší úroveň, než jsme zvyklí. Zooper si za svou historii získal přímo obrovskou fanouškovskou základnu, přičemž počet doplňků pro něj je nespočitatelný. Nutnou dodat, že jej můžete velmi často vídat v různých screenshotech, kde se uživatelé chlubí svým jedinečným vzhledem plochy.

 unnamed_result unnamed (9)_result unnamed (8)_result

 

Aplikace umožňuje používání widgetů v různých vzhledech, které si navíc můžete upravit dle sebe. Různé widgety, které uživatelé již vytvořili, jsou většinou dostupné ke stažení zdarma. Často jsou to různé klony widgetů počasí výrobců mobilních zařízení, které jsou omezeny pouze pro daný launcher (TouchWiz, Sense, apod.), díky zooperu máte možnost widgety stejného vzhledu používat i v jiných alternativních launcherech, které widgety podporují (naprostá většina).

 unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

V Zooperu najdeme velké množství různých nastavení pro widgety, mezi které patří např. umístění čísel, poloha hodin, četnost aktualizací informací o počasí, skrytí různých událostí a mnoho dalších. V Zooperu máte jedinečnou možnost odlišit se od ostatních uživatelů, jelikož si widget upravíte sami.

 unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Zooper Widget je k dostání pouze pro Android v obchodě Play, za standardní cenu  rovných 50Kč. Tato investice se rozhodně vyplatí, sám Zooper používám již několik měsíců a nemůžu si jej vynachválit.

 

logo-app Zooper Widget Pro MYCOLORSCREEN 2,99 US$ ANDROID logo-app Zooper Widget MYCOLORSCREEN Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Honza Skýpala

8. 6. 2014, 11:09

Používám již delší dobu, a říkám že nejjednoduší způsob jak mít origilnílní plochu, buď to vlastními hodinami, nebo si napsat vlastní kalendář, či použít nějakou šablonu, a tu upravit :) Možností je dost, i klikací ikonky :)

Bananisin

8. 6. 2014, 8:35

Diky redakci za tip! Tyhle widgety mě úplně minuly a jsou perfektní. Ta konfigurovatelnost je až neskutečná :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim