reklama

5 nejlepších doplňků pro Muzei

5 nejlepších doplňků pro Muzei
2014-06-08T08:10:27+02:00
• 8. 6. 2014
1

O skvělé živé tapetě pro Android jsme vás zpočátku informovali ve článku ZDE. Dnes vám přinášíme nejzajímavější rozšíření pro Muzei, které fungují jako zdroje hezkých tapet, které mohou zdobit vaši domácí nebo zamykací obrazovku.

unnamed_result

logo-app Muzei Live Wallpaper Roman Nurik Zdarma ANDROID

500px

Prvním rozšířením je 500px. To je stránka, která může připomínat instagram, flickr apod-, uživatelé na těchto stránkách prezentují své amatérské fotografie, které můžete následně prohlížet a hodnotit.

500px

 

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Flickr

Flickr je taktéž stránka pro sdílení fotografií uživatelů, přičemž má za sebou dlouholetou historii. Flickr jako první služba na světě umožňovala přidávat k fotkám tagy. V galerii najdeme spoustu fotek, které se hodí pro vylepšení obrazovky.

flickr1

 

logo-app Flickr for muzei Nicolas POMEPUY Zdarma ANDROID

Reddit

Reddit je známá především anglicky hovořícím uživatelům. Rozšíření využívá fotografií z těchto stránek. Rozšíření umožňuje uživateli nastavení, jak často má být vaše tapeta změněna. Dále si můžete nastavit pouze stahování tapet dle vámi zadaného tagu. Z vlastních zkušeností řadím tento doplněk k těm nejlepším.

reddit

 

logo-app Muzei - Reddit Deepak Manoharan Zdarma ANDROID

APOD

APOD je rozšíření stahující obrázky ze stránek americké NASA, kde je každý den uvěřejněna jedna fotografie z našeho vesmíru a občas i naší Země.

apod

 

logo-app APOD Muzei RichieApps Zdarma ANDROID

National Geographic

Tento proslulý název jistě znáte z televize nebo taktéž jako webové stránky, kde se obsah zaměřuje na naučná témata téměř o čemkoliv. Ve fotografiích nalezneme nejrůznější zajímavé obrázky ze všech koutů světa a přírody.

natgeo

logo-app National Geographic Muzei DroidSoft UK Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

u mna je top LoL skins :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim