reklama

Apple WWDC 2014 – z├íznam aktualizov├íno

Apple WWDC 2014 – z├íznam [aktualizov├íno]
2014-06-04T21:20:13+02:00
ÔÇó 4. 6. 2014
1

Aktualizováno 3. 6.

Apple letos na WWDC 2014 nep┼Öedstavil nov├Ż iPhone, iPad nebo hodinky. Do─Źkali jsme se hlavn─Ť aktualizac├ş jeho syst├ęm┼». V podstat─Ť m┼»┼żeme ┼Ö├şci, ┼że se soust┼Öedil hlavn─Ť na funkce, je┼ż zjednodu┼íuj├ş pr├íci. Nejv├Żrazn─Ťj┼í├ş zm─Ťnou u iOS 8 je podpora alternativn├şch kl├ívesnic. Sami se pod├şvejte, jak cel├í keynote prob├şhala.

Aktualizováno 2. 6. 18:45

Abyste mohli sledovat keynote z konference WWDC, pot┼Öebujete za┼Ö├şzen├ş p┼Ö├şmo od Applu. Zajist├ę budete hledat nejr┼»zn─Ťj┼í├ş ┼żiv├ę p┼Öepisy ze samotn├ęho d─Ťn├ş, ale u n├ís najdete ┼żiv├Ż p┼Öenos, kter├Ż zaji┼í┼ąuje Tom├í┼í ┼ávec┬á(Google+), jako┼żto fanou┼íek produkt┼» od Applu. Dr┼żte palce, aby nedo┼ílo k technick├Żm komplikac├şm.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 2. 6.┬á┬á17:30

Ji┼ż dnes v 19 hodin na┼íeho ─Źasu za─Ź├şn├í ├║vodn├ş keynote v├Żvoj├í┼Ösk├ę konference WWDC v San Franciscu. My ji budeme bedliv─Ť sledovat a p┼Öineseme v├ím aktu├íln├ş souhrnn├ę informace. A co tedy m┼»┼żeme od konference o─Źek├ívat a kde ji sledovat?

wwdc2014-4_verge_super_wide DSCF8390_verge_super_wide

Dle postaven├Żch banner┼» je jist├ę p┼Öedstaven├ş nov├ę verze iOS s ─Ź├şslovkou 8. Plak├ít uvnit┼Ö budovy Moscone West ukazuj├şc├ş ─Ź├şslovku osm pod vodou bude pravd─Ťpodobn─Ť ofici├íln├ş logo syst├ęmu. Mimo to zde tak├ę vis├ş plak├ít OS X s hory v n├írodn├şm parku Yosemite na pozad├ş, co┼ż nazna─Źuje novou verzi Mac OS X 10.10 s nov├Żmi po─Ź├şta─Źi Mac. D├íle se mo┼żn├í do─Źk├íme┬át─Ťchto novinek – iPhonu 6, hodinek iWatch ─Źi nov├ęho iPadu s v─Ťt┼í├şm displejem. Pokud jste t┼Öeba n├íhodou narazili na video, kde lze pozorovat iPhone 6 p┼Öi zkou┼ík├ích prezentace v Moscone West, tak┬áse jedn├í o podvrh.

Keynote m┼»┼żete sledovat zde na po─Ź├şta─Źi Mac s OS X 10.6 a nov─Ťj┼í├ş, za┼Ö├şzen├ş s iOS 4.2 a nov─Ťj┼í├ş a Apple TV druh├ę generace a nov─Ťj┼í├ş.

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

CHALANI d├şki ┼że to vysielate, ale ak u┼ż to vysielate tak do toho pls nekecajte …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim