reklama

5 aplikací ze storu – hrajeme si na jablíčku iOS

5 aplikací ze storu – hrajeme si na jablíčku [iOS]
2014-06-04T18:27:40+02:00
• 4. 6. 2014

TwoDots

Máte rádi hru Dots? Pokud ano, bude pro vás tato hříčka od stejných tvůrců potěšením. Vaším cílem je spojovat puntíky stejné barvy. Pokud z nich utvoříte čtverec, zmizí navíc všechny puntíky dané barvy. V TwoDots jsou k dispozici desítky úrovní, ve kterých vždy musíte zlikvidovat určitý počet puntíků.

obrázek 5 obrázek 4

logo-app Two Dots Developer Zdarma iOS

F1 Race stars

Sledujete Formule 1? Pokud ano, mohla by se vám tato hra zamlouvat. Jedná se o jednoduchou závodní arkádu. K dispozici je pár nejvýznamnějších jezdců formule 1 a tratí. Na nich potom jezdíte závody a postupujete tak dále a dále.

obrázek 2 obrázek 3

logo-app F1 Race Stars™ Developer Zdarma iOS

Infinity Blade II

Tuto hru pravděpodobně znáte. Zmiňuji ji zde z toho důvodu, že je tento týden zcela zdarma. Nabízí především velmi propracovanou grafiku. Příběhem je orientována na bojování, kdy se různými gesty po displeji snažíte zlikvidovat soupeře.

screen568x568 screen568x568 (1)

logo-app Infinity Blade II Developer Zdarma iOS

100 Balls

Zajímavá hra, ve které je vaším cílem obarvovat kuličkami kelímky. Důležité je, aby vám žádné kuličky neunikly. 100 Balls nabízí také dobrou simulaci fyziky pádu. Hra je k dispozici zdarma a spolehlivě zabaví například při cestě do práce.

 screen568x568 (2) screen568x568 (3)

logo-app 100 Balls Developer Zdarma iOS

Hungry Shark Evolution

Tato hra je jakýsi simulátor žraloka. Vaším úkolem je shánět si potravu, abyste neumřeli hlady. Z počátku máte ale k dispozici pouze menšího žraloka, který zdaleka nesežere všechny tvory v moři. Postupem času získáváte další a můžete je i vylepšovat. Hra je zdarma a jedná se o příjemnou oddechovku.

screen568x568 (4) screen568x568 (5)

logo-app Hungry Shark Evolution Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim