reklama

ZTE Nubia X6 byla vyprodána za 9,8 sekundy

ZTE Nubia X6 byla vyprodána za 9,8 sekundy
2014-05-26T15:20:34+02:00
• 26. 5. 2014

Jestliže se budeme bavit o tzv. hladovém marketingu, dáte za pravdu, že největším přeborníkem je bezpochyby společnost Xiaomi, která tento druh marketingu využívá takřka od samotného prvopočátku. Spuštěné prodeje vybraných zařízení v předem určeném čase a omezeném počtu často trvají pouhých pár minut. Například v případě modelu Mi3 bylo prodáno prvních 100 tisíc kusů za neuvěřitelnou 1 minutu a 26 sekund. Nicméně nedávno si připsala podobný rekord také společnost ZTE u své nejnovější novinky s názvem Nubia X6.

ZTE Nubia X6 - prodej

Čínský výrobce představil model Nubia X6 už na konci března, kdy proběhla jeho oficiální tisková konference. Teprve až v minulém týdnu šla do prodeje jejich první várka o neupřesněné velikosti a chvíli na to ZTE zveřejnila snímek, v němž oslavuje dosažený rekord v prodeji s 9,8 sekundami. Žádná zahraniční média neuvádějí, kolik přesně kusů zařízení výrobce prodal, ale spekuluje se nad čísly v rozmezí 5 – 10 tisíc.

Mohlo by tak jít o velmi nepatrné číslo, když vezmeme v úvahu, že Xiaomi téměř pravidelně přesahuje statisícovou hranici. Druhá vlna prodeje v Číně odstartuje 27. května od 10 hodin za 2 999 jüanů (tj. cca 9 673 Kč bez daně), takže doufejme v mnohem větší dostupnost. Stejně nastavená prodejní taktika zřejmě opět přinese rekordní čísla, jelikož čínští zákazníci jsou posedlí těmito speciálními prodeji.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim