reklama

ZTE Nubia X6 byla vyprodána za 9,8 sekundy

ZTE Nubia X6 byla vyprodána za 9,8 sekundy
2014-05-26T15:20:34+02:00
• 26. 5. 2014

Jestliže se budeme bavit o tzv. hladovém marketingu, dáte za pravdu, že největším přeborníkem je bezpochyby společnost Xiaomi, která tento druh marketingu využívá takřka od samotného prvopočátku. Spuštěné prodeje vybraných zařízení v předem určeném čase a omezeném počtu často trvají pouhých pár minut. Například v případě modelu Mi3 bylo prodáno prvních 100 tisíc kusů za neuvěřitelnou 1 minutu a 26 sekund. Nicméně nedávno si připsala podobný rekord také společnost ZTE u své nejnovější novinky s názvem Nubia X6.

ZTE Nubia X6 - prodej

Čínský výrobce představil model Nubia X6 už na konci března, kdy proběhla jeho oficiální tisková konference. Teprve až v minulém týdnu šla do prodeje jejich první várka o neupřesněné velikosti a chvíli na to ZTE zveřejnila snímek, v němž oslavuje dosažený rekord v prodeji s 9,8 sekundami. Žádná zahraniční média neuvádějí, kolik přesně kusů zařízení výrobce prodal, ale spekuluje se nad čísly v rozmezí 5 – 10 tisíc.

Mohlo by tak jít o velmi nepatrné číslo, když vezmeme v úvahu, že Xiaomi téměř pravidelně přesahuje statisícovou hranici. Druhá vlna prodeje v Číně odstartuje 27. května od 10 hodin za 2 999 jüanů (tj. cca 9 673 Kč bez daně), takže doufejme v mnohem větší dostupnost. Stejně nastavená prodejní taktika zřejmě opět přinese rekordní čísla, jelikož čínští zákazníci jsou posedlí těmito speciálními prodeji.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim