reklama

ZeroLemon – externí baterie pro LG G Pro 2 jen za 50 $

ZeroLemon – externí baterie pro LG G Pro 2 jen za 50 $
2014-05-26T22:42:04+02:00
• 26. 5. 2014

ZeroLemon nám přináší další externí baterii, tentokrát pro LG G Pro 2 za 49,98$.  Baterie má celkovou výdrž 9500mAh, to je ovšem jediná věc, která je na ní pozitivní. Jelikož samozřejmě taková baterie něco váží a měří, budete muset zvážit koupi už jen pro koncept tohoto výtvoru.

nexusae0_71fcj3UFQ7L._SL1500_  nexusae0_81tBfiSaenL._SL1500_ nexusae0_71Btt2wdq5L._SL1500_1

Jak jste si mohli všimnout, baterie je navržena jako obal pro zařízení. Což by sice samo o sobě nebylo nic špatného, avšak právě zde je kámen úrazu. Kvůli tomuto navržení je zařízení tlustší, delší, širší a váží o něco více.  Také je zde problém s tlačítky, jež jsou na zadním krytu, který není vzhledově moc povedený. Mimo jiné jsou tlačítka moc blízko u sebe a ještě ke všemu hned pod zadní kamerou, a tak se může stát, že si omylem vypnete zařízení nebo si přikryjete kameru v nechtěný moment.

Abych nemluvil jen o záporech, napíši vám pár kladů. Koncept tohoto zařízení je spíše navržen pro zdlouhavější cesty bez možnosti si jakkoliv jinak nabíjet toto mobilní zařízení. Což se může hodit, a pokud jej budete potřebovat, stačí pouze odejmout obal a vše je zase. jak má být. Vzhledem k faktu, že externí baterie je více než 3x větší než baterie v tomto modelu, vám zařízení vydrží o mnoho déle, a to se ovšem musí náležitě ocenit.

Tento nabíjecí obal můžete zakoupit na stránkách Amazonu, a ačkoliv má ZeroLemon na své produkty 180denní záruku, Amazon bohužel tuto možnost u tohoto modelu nenabízí.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim