Vertu RM-960V: vyšší výkon konečně na obzoru

Vertu RM-960V: vyšší výkon konečně na obzoru
2014-05-20T09:30:29+02:00
• 20. 5. 2014

Zatímco společnost Vertu se až doposud zaměřovala na luxusní materiály nebo speciální povrchové úpravy, ani jeden chytrý telefon z jejich nabídky nezamířil do nejvyšší třídy, i když jejich prodejní cena by tomu mohla klidně odpovídat. Databáze benchmarku AnTuTu poodhaluje možnou výbavu připravovaného zařízení pod označením Signature Touch RM-980V, které konečně nabídne nejen mnohem větší výkon, ale také třeba kvalitnější displej.

Vertu logo

Testované zařízení mělo v sobě čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz, 2GB operační paměť RAM, displej o neznámé úhlopříčce zaujímající Full HD rozlišení (1080 x 1920 pixelů) nebo úložiště o velikosti 16 GB. Všemu bude posluhovat 13megapixelový fotoaparát a přední kamerka s 2 MPx. Softwarovou výbavu zajišťoval přeinstalovaný systém Android v nejnovější verzi 4.4.2 KitKat.

Zákazníci za prodejní ceny nastavené na astronomické hranice by si jistě zasloužili hardwarovou špičku v podobě Snapdragonu 801 nebo 805. Nicméně pokud jej srovnáme s modelem Ti od Vertu, který měl 3,7palcový displej s rozlišením 480×800, dvoujádrový procesor nebo 1GB operační paměť RAM, tato novinka bude zajisté příjemnou změnou. Nakonec cenovku lze s největší pravděpodobností odhadovat na 2 000 eurech a výše (tj. cca 54 897 Kč).

Vertu RM-980V

Zdroj: gforgames.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat