reklama

Nokia X získává aktualizaci softwaru

Nokia X získává aktualizaci softwaru
2014-05-12T11:00:57+02:00
• 12. 5. 2014

Necelý měsíc od spuštění oficiálního prodeje na našem mobilním trhu se model X od společnost Nokia (resp. Microsoft Mobile) dočkal první softwarové aktualizace. Zařízení postavené na základech operačního systému Android má viditelně blíže k platformě Windows Phone, což také dokazuje obsah této menší aktualizace, která v sobě zahrnuje příchod cloudové služby z kruhů Microsoftu.

Nokia X

Softwarová verze aktualizace nesoucí číslo 1.1.2.2 přináší podporu služby OneDrive, kterou nově naleznete již předinstalovanou v menu telefonu. Další nová aplikace s názvem Contact Transfer by měla především usnadnit přenos telefonních kontaktů mezi jednotlivými přístroji od Nokie. Aktualizací si rovněž prošel obchod Nokia Store, k němuž bližší informace nejsou bohužel zveřejněny.

Samozřejmostí jsou drobné opravy vedoucí ke zlepšení celkové výkonnosti, stability a použitelnosti telefonu. Balíček byl uvolněn přes OTA, takže majitelé jej mohou stahovat při vstupu do Nastavení – Info o telefonu – Aktualizace systému. Do budoucna podobných aktualizací lze očekávat ještě nespočet, jelikož Nokia X stále trpí nedostatkem služeb, které Microsoft nabízí například u svých lumií.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim