reklama

Inapp Translator – „plovoucí“ překladač

Inapp Translator – „plovoucí“ překladač
2014-05-27T09:00:16+01:00
• 27. 5. 2014
2

Inapp Translator je nová aplikace pro překlad textů. Podporuje 45 jazyků (podle Microsoft překladače) a přichází na trh s novým způsobem překladů.

nexusae0_1_thumb25

Nový způsob spočívá v systému napodobení „chat heads“ od facebooku. Vyberete text, který chcete přeložit. Ten následně zkopírujete a u něho se vám zobrazí tlačítko aplikace pro překladač. Po kliknutí na ikonku vám vyskočí přeložený text. Vskutku zajímavý nápad překládat aniž byste museli vypnout zdroj textu, škoda, že naráží na pár problémů. Hlavní problém je nemožnost kopírovat text kdekoliv, například v Obchodu Play text nelze zkopírovat. A je nutné dodat, že aplikace se nevypíná běžným způsobem, jak jsme zvyklí ze softwaru podobného typu, přetažením do spodní části obrazovky, ale dlouhým stisknutím ikonky.

nexusae0_3_thumb14   nexusae0_4_thumb12

Aplikace je zdarma pro systém Android. Budou vás v ní sice otravovat reklamy, mně se zatím na ně nepodařilo narazit ve vyskakovacím okně, ale aplikaci jsem používal krátce. Za verzi bez reklamy si připlatíte 7,43 dolarů, což není málo.

logo-app Inapp Translator MedCV (Medical Computer Vision) Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Roman Pöschl

Vysokoškolák obor IT, nadšenec nových technologií a nejen mobilních, začínající audiofil... Kontakt viz FB.

Komentáře

Kryštof Nachtman

27. 5. 2014, 17:36

Jako nevýhodu vidím to, že text musím označit a pak teprve můžu překládat. Myslím tím, například si píši s kolegou z Ameriky přes messenger atd.. a nepamatuji si nějaké slovo, bohužel nemůžu například dvojím poklepáním nebo nějakým jiným gestem přivolat bublinu překladače, přeložit slovo a bublinu zavřít. Možná se dočkáme v budoucích aktualizacích

Roman Pöschl

27. 5. 2014, 19:08

Samozřejmě, že nevýhod je více. Vaše je také zajímavá. Nezbývá nic, než jen čekat na aktualizace, snad budou vývojáři všímaví a budou reagovat na svou komunitu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim