reklama

Filmy Google Play zpřístupněny v dalších 4 zemích aktualizováno

Filmy Google Play zpřístupněny v dalších 4 zemích [aktualizováno]
2014-05-22T21:50:56+02:00
• 22. 5. 2014
6

Aktualizováno 22. 5.

Google opět rozšiřuje dostupnost filmů v rámci Obchodu Play do dalších zemí a jak můžete tušit, opět jsme byli přeskočení. Rozšíření se týká konkrétně těchto končin:

  • Belgie
  • Filipíny
  • Švýcarsko
  • Uganda

V tuto chvíli je tedy tato sekce dostupná v 68 státech.

Původní článek 18. 3.

Již jsme se dočkali sekcí Hudba a Knihy v Obchodě Play. Nyní netrpělivě mnozí očekávají spuštění sekce Zařízení, od čehož si slibují, že Google zde nabídne například Chromebooky, Chromecast nebo rovnou Nexus zařízení. Jiní se spíše těší na sekci Filmy.

nexusae0_movies_sweden2_thumb

Google nečekaně rozšířil dostupnost do další 37 zemí. Doufali jsme, že se mezi nimi bude nacházet i naše malá země. Bohužel vás zklameme, v tomto výčtu Českou republiku nenajdete.

Benin, Bolívie, Burkina Faso, Kambodža, Cape Verde, Chile, Kolumbie, Kostarika, Dánsko, Dominikánská republika, Ekvádor, El Salvador, Finsko, Gabon, Guatemala, Haiti, Honduras, Pobřeží slonoviny, Lucembursko, Mali, Mauritius, Namibie, Nizozemí, Nikaragua, Niger, Norsko, Panama, Paraguay, Peru, Portugalsko, Rwanda, Senegal, Švédsko, Togo, Uruguay, Venezuela, Zambie

Aktualizováno: Další zemí je Aruba.

Zřejmě náš čas ještě nenastal a zatím budeme odkázáni na místní služby, které se teprve rozvíjejí. Posledním nováčkem je například Ivio.

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

už vidím jak se v Ugandě koukaj na film z GPlay, když tam jsou rád,i že se nají a je tam tak možná jeden telefon na vesnici :D je smutné, že se tak někde žije ale proč to zprovoznit tam?! možná protože tam jim v tom nebrání nějaká legislativa :) jako u nás

Pavel Škoda

22. 5. 2014, 22:01

To není možny, když už to maj i v Ugandě a tady furt nic

Igor Ďurček

18. 3. 2014, 13:49

Len mi to proste hlava nebere kde tie služby aktivovali….veď je to na hlavu…. :-(

Igor Ďurček

17. 3. 2014, 23:34

Si robia srandu….?…Bolivia,Kambodza,Rwanda,Mali ostatne krajiny tretieho sveta…?….tak oni to faakt skutocne vyuziju….ten co o tom rozhodoval by mal vratit diplom a prestudovat si mapu….. :-(

Jiří Procházka

18. 3. 2014, 6:57

To není o tom jestli to v těch zemích využijí, ale o tom aby se Google mohl chlubit, že má GPlay Movies v xx zemích.

Miroslav Hlavička

18. 3. 2014, 8:10

Hlavně to není o Googlu, ale o nutnosti domluvit se s místními distributory obsahu a všelijakými ochrannými svazy a podobnou žouželí. Google by samozřejmě velice rád nabízel všechno možné i u nás, ale holt je to na českém mediálním trhu podstatně složitější než v Kambodže a Rwandě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim