reklama

Moto E bude nejlevnější smartphone od Motoroly?

Moto E bude nejlevnější smartphone od Motoroly?
2014-04-19T08:55:25+02:00
• 19. 4. 2014

Motorola nedávno oslavila úspěchy s nejlevnějším modelem Moto G, který se zároveň stal nejprodávanějším smartphonem této značky za celou její historii. Již nyní se objevují náznaky o příchodu top modelu jenž ponese označení Moto X+1 a kromě toho se na veřejnost dostávají první informace o nejlevnějším modelu Moto E.

IMGP3993-e1389909841215

Zatím neunikly na veřejnost fotografie, lze jen očekávat, že design bude vycházet z dosavadních smartphonů Moto. Novinka získá do názvu písmeno E a nabídne nejnižší specifikace. Displej by měl mít úhlopříčku 4,3 palce s HD rozlišením. Na zadní straně se bude nacházet 5MPx fotoaparát společně s baterii o kapacitě 1900 mAh. Srdcem novinky bude dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz, který bude mít k dispozici 1 GB RAM.

newmotophone

Interní úložiště se zastavilo na hodnotě 4 GB, naštěstí bude možnost rozšíření o microSD kartu. V oblasti konektivity najdeme 2G, 3G, WiFi a Bluetooth. Systém Android bude ve verzi 4.4 KitKat.

Tloušťka Moto E se zastavila na pouhých 6,2 mm. Na trhu se objeví varianta podporující dvě SIM karty a lze předpokládat, že se objeví i verze s jedním slotem. Poslední zajímavou položkou ve specifikacích je funkce digitální televize.

650_1000_moto-e-mx

Budeme si muset počkat na oficiální představení. Samozřejmě nás nejvíce bude zajímat cena, která by mohla být nižší, než je u Moto G. Tudíž by se mohla pohybovat kolem 170 dolarů.

Zdroj: thedroidguy.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim