reklama

mDevCamp – čtvrtý slet mobilních vývojářů už na konci května konference

mDevCamp – čtvrtý slet mobilních vývojářů už na konci května [konference]
2014-04-28T09:25:04+02:00
• 28. 4. 2014

Praha, 16. 4. 2014 – Čeští a slovenští mobilní vývojáři se opět po roce sejdou v Praze. Spolu s nimi můžete strávit poslední květnovou sobotu, sdílet zkušenost i nadšení a zjistit, co je nového ve světě jablečných, androidích a windows telefonů a aplikací.

mDevCamp_2013_fullres-1069

Konference mDevCamp 2014 má i tentokrát nabitý program. V plánu jsou nejen technické přednášky pro pokročilé, ale i krátké inspirativní přednášky zajímavých řečníků.

„Letos jsme celou akci rozdělili do dvou bloků. Dopoledne zazní delší a odbornější přednášky o Androidu, iOS a ostatních platformách a odpoledne plánujeme jako sérii krátkých inspirativních prezentací ze všech možných koutů mobilního vývoje,” popsal hlavní organizátor konference a spolumajitel vývojářského studia Inmite, Michal Šrajer.

Mezi pozvanými řečníky je například Filip Hráček z Google, Petr Dvořák z Inmite, slavné slovenské duo Vladimír Hrinčár a Ján Ilavský nebo zástupci světových českých startupů Apiary.io a GoodData. Přednášet se bude krom vývoje aplikací pro telefony a tablety také o Google Glass, o budoucnosti mobilních webových prohlížečů, ale taky o internetu věcí.

“Jako doprovodný program chystáme hromadu her a zajímavostí. Připravujeme možnost vyzkoušet si nejen Google Glass, ale i LEAP Motion, Oculus Rift nebo si zalítat,” doplňuje Michal Šrajer.

mDevCamp_2013_fullres-1184

mDevCamp se už tradičně bude konat v Praze – Dejvicích, stejně jako v loňském roce na Fakultě informačních technologií ČVUT v sobotu 31. května 2014.

Každý rok zájem o konferenci roste, a tak tentokrát pořadatelé opět otevřou možnost zaregistrovat se v předstihu všem těm, kteří chtějí mít jistotu, že se na mDevCamp dostanou. Stačí nechat na webu svůj email a dostanete newsletter s podrobnostmi i upozornění o začátku předregistrace a registrace, abyste nic nepropásli.

Hlavními partnery konference jsou IBM a Nadace Vodafone ČR. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdrojak.cz, SvetAndroida.cz a SmartMania.cz.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim