reklama

První kupující iPhonu 5 chtěli nejen lepší výdrž na jedno nabití

První kupující iPhonu 5 chtěli nejen lepší výdrž na jedno nabití
2014-04-09T06:58:11+02:00
• 9. 4. 2014

Patentové spory mezi Applem a Samsung odhalily zajímavý dokument. Jedná se o výzkum, jenž se soustředil na zákazníky, kteří si pořídili iPhone 5. Nechala si jej vypracovat společnost Apple. Otázka zněla, jakou jedinou věc by na iPhonu uživatelé změnili či přidali. První dvě nejčastější odpovědi nebyly zas tak zajímavé jako ta třetí.

7improve

Nejčastěji by uživatelé chtěli lepší výdrž baterie. Druhá věc v pořadí byly vylepšení integrovaných Apple map. Ty svoji kvalitou opravdu nejsou nejlepší, již v iOS 8 bychom se ale mohli dočkat jejich zlepšení. Na třetím místě v žebříčku se potom umístila touha po větším displeji. Ačkoli lze z mnoha stran „jablíčkářů“ slyšet, že čtyři palce jsou naprosto ideální, masy lidí zastávají jiný názor.

Již s iPhonem 6 by se tito uživatelé chtějíc větší displej mohli dočkat. Dle spekulací totiž novinka nabídne 4,7palcový displej. A komu by to bylo málo, v přípravě je prý i 5,5 palcový model.

iPhone-6-CB

 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim