reklama

Gresso představil model Azimuth z titanu a minerálního skla

Gresso představil model Azimuth z titanu a minerálního skla
2014-04-07T11:30:51+02:00
• 7. 4. 2014

Trend dvou SIM kartových zařízení začínají objevovat i takoví výrobci, jako je například Gresso. Jedna z těch známějších společností, která zaměřuje své telefony na majetnější část uživatelů, oficiálně odhalila model, v jehož útrobách najdete podporu právě funkce dual-SIM. Jedná se o model nesoucí název Azimut a samozřejmě nebyl opět ošizen jak o kvalitní materiál, tak ani o prémiový design.

Press_rel_GRESSO_Azimuth_en

Gresso Azimut byl převážně vyroben ručním způsobem, kde jenom samotná konstrukce z masivního titanu celkově prošla 13hodinovým zpracováním. Přední část vyplňuje tvrzené minerální sklo tónované speciální technologií, která zajistila sytě černou barvu. Výrobce nabízí čelní logo ve třech variantách, a to z titanu, žlutého nebo bílého zlata s 18 karáty. Ani na klávesách nebylo šetřeno, 21 dílů z nerezové oceli dostalo velmi podobnou výrobní technologii.

Základní specifikace:

  • Rozměry: 11,81 x 4,82 x 1,44 cm
  • Váha: 160 gramů
  • Operační systém: Symbian S40
  • Funkce: dual-SIM

Zařízení v limitované edici lze zakoupit od 2. dubna za 2000 dolarů (tj. v přepočtu 39 832 Kč bez daně a dalších poplatků) přes oficiální stránky výrobce, kam dorazilo pouze 999 kusů s jedinečným číslem vyraženým na zádech. Vzhledem k podprůměrné vnitřní výbavě nemůžeme očekávat využití u běžných uživatelů, nýbrž u vysoce postavených manažerů.

Zdroj: itmarketing.gresso.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim