reklama

CaixaBank: hlavním dodavatelem chytrých telefonů bude Nokia

CaixaBank: hlavním dodavatelem chytrých telefonů bude Nokia
2014-04-07T13:45:58+01:00
• 7. 4. 2014

Velmi významný obchod v tomto týdnu uzavřela společnost Nokia se španělskou bankou CaixaBank. Ta ve vyhlášeném výběrovém řízení vybírala z přihlášených kandidátů hlavního dodavatele chytrých telefonů pro všechny zaměstnance, kterým se v konečném výsledku stane právě finský výrobce. Součástí vzniklé dohody je i jistá spolupráce s Microsoftem, jakožto brzkým majitelem mobilní divize Nokie.

CaixaBank

Banka celkově zakoupí neskutečných 30 tisíc zařízení, přesněji modelů Lumia 925, která následně skončí v rukou zaměstnanců. Navíc jim ze strany Nokie s Microsoftem bude poskytována rozsáhlá podpora. Padlá volba vychází z provedeného šetření, kde v budoucnu Lumii 925 stejně vystřídá vybavenější zařízení. Dohoda také zahrnuje, že rodinní příslušníci a přátelé zaměstnanců dostanou příležitost zakoupit produkty od Nokie ve speciálním programu za zvýhodněných podmínek.

Nokia Lumia 925

Tisková zpráva nakonec odhaluje vylepšenou ochranu operačního systému Windows Phone, který bude šifrovat různé informace, chráněn proti malwaru, využívat technologii NFC během provádění bankovních operací nebo více využívat kancelářskou sadu Microsoft Office

„Mobilní zařízení jsou velmi cenným aktivem ve vztahu se zákazníky a implementace Nokie Lumia, jako preferované zařízení rodiny zaměstnanců CaixaBank, je strategický projekt zaměřený na podporu mobility, zvyšování přidané hodnoty, a to pro zaměstnance a zákazníky CaixaBank,“ poznamenala společnost Nokia.

Zdroj: press.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim