reklama

Samsung asi vylepší kryt S View

Samsung asi vylepší kryt S View
2014-03-29T13:30:51+02:00
• 29. 3. 2014

Výklopné kryty S View, které mají úspěch pro jejich funkcionalitu, zřejmě dostanou vylepšení. Když máte tento kryt připojený ke smartphonu, vyřezané okno vám ukazuje čas, datum, počasí, zmeškané notifikace, zprávy a volání. Také přes něj můžete hovory přijímat, což velmi urychluje práci s telefonem.

s-view-feature

Podle patentu uděleného pro Samsung se můžeme těšit na nový S View, který nabídne dvě vyřezaná okna, což by mělo zvětšit počet funkcí bez oddělávání krytu. Bohužel zatím nevíme, k čemu se druhé okno bude používat, ale je zde možnost, že funkce jednoho vyřezaného okna se rozdělí pro dvě okna. Jedno by stále ukazovalo informace jako čas, datum a další. Druhým byste vyřizovali hovory či SMS zprávy, což by ulehčilo práci s tímto krytem.

s-view-double-11

Je také vůbec otázka, jestli se tohoto nového S View někdy dočkáme. Korejská firma nemusí tento výrobní krok uskutečnit. Hádáme však, že bude odhalen společně se Samsungem Galaxy Note 4, jelikož tento phablet je více určený pro dělání více věcí najednou, kvůli své velikosti. Také se ho možná dočkáme i na stávající Note 3. Tohle však ukáže jen čas.

s-view-double-21

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim