reklama

Jailbreak iOS 7.1 zatím není možný

Jailbreak iOS 7.1 zatím není možný
2014-03-13T09:47:34+02:00
• 13. 3. 2014

V pondělí jsme se po několika měsících dočkali nové verze iOS s označením 7.1. Na několika prvních betaverzích fungoval původní jailbreak vyrobený pro iOS 7.0. Na finální verzi ho však již nelze použít, Apple využívanou chybu k proniknutí do systému opravil. 

iOS-7-jailbreak-iPhone

Chyba byla tedy zacelena a na untethered jailbreak si ještě počkáme. Pokud jste již aktualizovali na nový iOS a chtěli byste downgradovat na nižší verze, kde to možné bylo, máte smůlu. Apple nedovoluje přejít na nižší verzi. Pokud ještě máte starší iOS 7.0 a jste zastánci jailbreaku, nezbývá vám nic jiného než čekat na jeho vydání. A to je zatím v nedohlednu.

Je vidět, že Apple se stále jailbreaku brání a s každou novou verzí je ochrana systému proti tomuto vniknutí zacelena. Hackeři již pravděpodobně začali hledat různé chyby k využití, avšak samotné nalezení a vývoj může trvat velmi dlouho.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim