reklama

K Touch Nibiru Mars One H1 – skvělá výbava za nízkou cenu

K Touch Nibiru Mars One H1 – skvělá výbava za nízkou cenu
2014-03-13T10:30:28+01:00
• 13. 3. 2014

Už jsme si zvykli na to, že čínské telefony, mají většinou skvělý hardware, který je posazen do nevkusného plastového těla. Tyto „krabičky“ se prodávají s porovnáním se známými prodejci za velmi nízkou cenu. Ovšem to, co udělala tato firma, je skoro nemožné i na Čínu. Na fotce níže můžete spatřit nový smartphone K Touch Nibiru Mars One H1 (asi se jedná se o nejdelší jméno smartphonu vůbec).

578x324xnibiru-mars-h1
Model H1 bude disponovat 5″ dotykovým displejem s FullHD rozlišením, 13MPx zadním fotoaparátem, vedle kterého se nachází LED dioda. Na přední straně je 5MPx kamerou se širokoúhlou čočkou. V těle telefonu tepe osmijádrový procesor od firmy MediaTek s taktem 1,7 GHz, 2 GB operační paměť a 16GB úložiště, která by mělo být rozšiřitelné pomocí microSD karty. Mobil má mít všechna základní připojení, jako WiFi, Bluetooth 4.0, a dokonce by měl také podporovat LTE sítě. Telefon běží na Nibiru ROMce, které je založena na Androidu 4.2.2 Jelly Bean.

Tyto specifikace nejsou vůbec špatné, že? A co když vám dokonce ještě sdělíme, že jej můžete sehnat za 162 dolarů (998 juanů), což v přepočtu je zhruba 3200 Kč. A aby toho nebylo málo, tohle je cena za telefon nekoupený od operátora. Bohužel by se zařízení nemělo dostat pryč ze své rodné země. O přesném datum vydání se zatím jen spekuluje.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim