reklama

Byl aktualizován Velký slovník cizích slov

Byl aktualizován Velký slovník cizích slov
2014-03-19T10:30:59+02:00
• 19. 3. 2014

V loňském roce jsme vás informovali o novém velmi úspěšném slovníku, který byl původně pouze pro iOS. Od doby, kdy byl tento slovník uvolněn i pro Android, se aplikace dočkala mnohých aktualizací a změn. Před pár dny byl tento skvělý slovník opět aktualizován a došlo k několika vylepšením.

unnamed_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result unnamed (3)_result

Český vývojář Jan Gruncl si uvědomuje stále rostoucí popularitu „chytrých“ hodinek, a proto jsme se nyní dočkali podpory hodinek pebble.

unnamed

Další novinkou je widget, který nyní nabízí zobrazování nejrůznějších „termitů pro dnešní den“, přičemž autor přidal možnost tato slova procházet manuálně. Slovník také prošel ve svých dřívějších aktualizacích velkou změnou uživatelského prostředí.

Velký slovník cizích slov se po úspěchu na iOS objevil i na Androidu

logo-app Velký slovník cizích slov CZ Jan Gruncl 2,20 US$ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim