reklama

MotoGP Live Experience 2014 (iOS, Android)

MotoGP Live Experience 2014 (iOS, Android)
2014-03-19T10:00:06+02:00
• 19. 3. 2014

Nastává jaro a s ním se k nám opět vracejí nejrůznější motoristické sporty, přičemž mezi takové patří MotoGP. Všichni fanoušci seriálu mistrovství světa MotoGP by měli zbystřit, jelikož se prvního závodu dočkáme zanedlouho, a to už 20. března v dalekém Kataru. Jak jsme si my fanoušci již zvykli, letos byla opět vydána oficiální aplikace pro tyto závody.

unnamed (1)_result

MotoGP je aplikace, která všem fanouškům nabízí komfortní a přehledné prostředí. Ze svých předešlých ročníků aplikace se vývojáři docela poučili a je to na samotném používání velmi znát. Konečně se všichni dočkali přehlednějšího menu a přehledného rozložení různých prvků. Co se funkčnosti týče, v aplikaci nalezneme seznam těchto informací:

  • Live Timing – Během tréninku, kvalifikace a závodu můžete sledovat přesné časy jezdců, a to okamžitě po průjezdu jezdce cílem
  • Sledování jezdce na trati – Opět během probíhajících závodů můžete sledovat, kde se zrovna závodníci pohybují, nebo jen sledovat svého favorita
  • Video – autoři aplikace slibují exkluzivní přístup k videím ze světa MotoGP§
  • Nejnovější zprávy – zde uživatel nalezne nejaktuálnější informace
  • Fotografie – nejrůznější fotografie ze závodů a zákulisí

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

unnamed (9)_result unnamed (8)_result unnamed (7)_result

Všechny tyto změny potěší všechny, bohužel jsme se letos opět dočkali velmi přemrštěné ceny, kterou stanovila Dorna, a to nehezkých 630 Kč na jednu sezónu. Ačkoliv je aplikace velmi drahá, neměla by chybět žádnému pořádnému fanouškovi.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim