reklama

Začal čekat na iPhone 6 – cca 7 měsíců před uvedením

Začal čekat na iPhone 6 – cca 7 měsíců před uvedením
2014-02-08T10:28:57+01:00
• 8. 2. 2014
2

Už jsme slyšeli mnoho příběhů o tom, jak někdo začal čekat na nové zařízení před nějakým obchodem několik dnů dopředu. Dokonce se našli jedinci, jenž chtěli strávit i přes týden na chodníku jen proto, aby mohli být mezi prvními, co mají nový smartphone.

il-7

Dnes tu máme úsměvnou zajímavost, která se týká japonského blogera Yoppy. Ten se chtěl stát prvním majitelem iPhonu 5, ale nestalo se tak. Tehdy byl zklamán, když zjistil, že před Apple obchodem je již pořádná fronta. Letos si chtěl zaručit první pozici.

Ačkoliv se zatím nesou jen spekulace okolo budoucího iPhonu a neznáme datum uvedení, tak Yoppy začal čekat na chodníku před Apple obchodem v Ginze. Čekal by tak minimálně 7 měsíců, ale naštěstí udělal velmi „chytrou věc“.

il-8

Šel se přímo zeptat do obchodu, kdy bude představen iPhone 6. Obsluha mu samozřejmě sdělila, že takové datum neznají a ani neví, jestli bude. Dodali, že v současnosti prodávají iPhone 5s a iPhone 5c.

il-10

Yoppy si naštěstí uvědomil, že by mohl zůstat na chodníku velmi dlouhou dobu, i několik měsíců. Proto se vzdal prvního místa i za cenu, že se nestane prvním majitelem, což je jeho sen. I tak stále doufá, že se za několik měsíců stane prvním majitelem iPhonu 6.

Zdroj: en.rocketnews24.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

1 nebo 100 majitel, to je uplne jedno.. :D

Jaromír Lojkásek

8. 2. 2014, 17:41

Yoppi je prostě bůh…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim