reklama

Dotekománie doporučuje #28 – Lux Auto Brightness

Dotekománie doporučuje #28 – Lux Auto Brightness
2014-02-08T10:45:49+02:00
• 8. 2. 2014

V případě, že máte problémy s automatickým jasem na svém přístroji nebo si jej jen neradi často manuálně nastavujete, máme pro vás řešení. Pomocí dnešní aplikace budete mít vše plně automatické a bezproblémové.

unnamed_result

Lux Auto Brightness patří mezi aplikace, které mají ulehčit a zlepšit používání vašeho displeje. Některá zařízení mají s automatickým jasem problém, proto si najde své místo i zde. Po nainstalování si pomocí jednoduchého průvodce nastavíte základní funkce, přičemž následně zbývá doladění v různě osvětlených prostředích, kdy aplikaci určíte, jak vysoký má být jas displeje. Aplikace používá hodnoty ze senzoru na přední straně vašeho přístroje.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Skvělou funkcí této aplikace je noční režim dle vaší polohy. Lux má velkou výhodu v tom, že umí na zařízení nastavit menší jas, než umožňuje samotný firmware. To se hodí např. při dlouhých nočních cestách autem či autobusem, kde tuto možnost využijete asi nejvíce.

unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Během používání se může stát, že bude jas příliš vysoký, jednoduše si otevřete pomocí widgetu nebo z notifikační lišty (záleží na vašem nastavení) nastavení a program postupně učíte. Následně v podobně osvětleném prostředí dojde k automatickému nastavení na vaši hodnotu, jakou jste si uložili naposledy.

unnamed (5)_result

Lux Auto Brightness se nachází v obchodě Play ve dvou verzích – PRO a Lite. Verze lite slouží především k vyzkoušení, zdali vám bude aplikace fungovat, přičemž verze PRO má několik funkcí navíc a stojí 72 Kč, což se může zdát mnoho, ale z osobní dlouholeté zkušenosti mohu říci, že je tato cena velmi nízká s porovnáním ke kvalitě, jakou Lux oplývá.

logo-app Lux Auto Brightness Vito Cassisi 3,25 US$ ANDROID logo-app Lux Lite Vito Cassisi Zdarma ANDROID

 

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim