reklama

TimePIN – dokonalá změna zamykacího kódu

TimePIN – dokonalá změna zamykacího kódu
2014-02-10T14:42:11+01:00
• 10. 2. 2014

Android nabízí možnost nastavit si různá zabezpečení a uzamknout tak zařízení. Jednou z možností je mít nastavený číselný odemykací kód, přičemž jej můžou lidé kolem vás časem zjistit, což bezpečnost značně snižuje.

unnamed_result

Vývojáři Cunning Logic nyní přišli s geniálním řešením jak bezpečnost zvýšit na maximum. TimePIN váš zamykací kód mění doslova každou minutu. Nejedná se o žádnou náhradu zamykací obrazovky. TimePIN mění kód přímo v systému. Aplikace nabízí změnu dle aktuálního času.

Při nastavení základní změny se kód mění v závislosti na hodinách a minutách. Pokud je např. 12:43 váš zamykací kód je pro tuto chvíli 1243. K větší bezpečnosti můžete v nastavení zvolit různé kombinace čísel např. v čase 17:49 bude kód 17499471 při zrcadlovém nastavení.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

TimePIN je ke stažení zdarma, přičemž uvnitř na vás čeká in-app platba, která zpřístupní pokročilejší změny kódu. Cena je zhruba 39Kč

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim