reklama

Qualcomm vydal další aplikaci – Snapdragon Glance

Qualcomm vydal další aplikaci – Snapdragon Glance
2014-02-10T12:36:18+01:00
• 10. 2. 2014

Mezi nejpoužívanější procesory patří bezesporu ty od firmy Qualcomm. Tato společnost se nyní rozhodla pro vydání již druhé vlastní aplikace, která má za úkol ušetřit pár procent baterie a vylepšit zamykací obrazovku.

unnamed_result

Jedná se již o druhou aplikaci, kterou Qualcomm vydal, první byla Snapdragon™ BatteryGuru. Snapdragon™ Glance (Beta) sleduje používání vašeho přístroje. Na základě těchto informací se snaží uživateli nabídnout nejlepší možné rozvržení ikon aplikací, zobrazovat různé události aplikací a samozřejmě zobrazovat počasí.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Design aplikace Glance nijak neohromí a dost prvků byla vytvořena s ohledem na funkčnost. Je možné, že se svým rozvržením vám připomene starší doby. Bohužel je aplikace dostupná pouze pro zařízení s procesory Qualcomm Snadpdragon.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID logo-app Snapdragon™ BatteryGuru Qualcomm Connected Experiences, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim