reklama

Holofication Nation – změna vzhledu aplikací

Holofication Nation – změna vzhledu aplikací
2014-02-22T12:45:13+01:00
• 22. 2. 2014

Téměř před dvěma lety nastolil Google standard, jak by měly všechny aplikace vzhledově vypadat. Konkrétně se jedná o vzhled HOLO, to však někteří vývojáři a společnosti stále nehodlají přijmout, a proto se určitá skupina rozhodla to změnit pomocí vlastních sil.

Dosáhnout HOLO vzhledu např. u Steamu již nebude problém, vše řeší aplikace autorů, kteří si říkají Creative Trendz.

nexusae0_2014-02-16-02.37.46 nexusae0_2014-02-16-02.42.14

Pomocí jejich Holofication Nation, získáte upravené verze těchto aplikací, které jsou změněny do podoby HOLO. Jedná se o oficiální aplikace, avšak mají pouze upravený vzhled, proto není důvod se obávat nějakého škodlivého kódu apod. Pokud jste přesto skeptičtí, můžete si aplikace ověřit pomocí nějakého z online skeneru balíčků apk (článek) nebo antivirem. Aplikace dále umožňuje zobrazování changelogů nebo upozornění na aktualizace.

nexusae0_unnamed-74 nexusae0_unnamed-91

Dobrou zprávou je, že se seznam všech změněných aplikací bude neustále rozrůstat, přičemž by měl Holofication Nation zůstat zdarma i do budoucna. Nutno dodat, že pokud máte nainstalovaný např. Steam, budete jej muset odinstalovat, jelikož se aplikace nedá pouze „přeinstalovat“. Sledovat můžete i vývoj na XDA fóru, kde se aplikace probírá podrobně.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim