reklama

Chromecast získal podporu u webového Youtube přehrávače

Chromecast získal podporu u webového Youtube přehrávače
2014-02-11T07:12:38+01:00
• 11. 2. 2014

Nedávno jsme se dočkali nového SDK pro vývojáře, které otvírá cestu k Chromecastu. Ne dlouho na to se objevila první aplikace, které se vrátila podpora tohoto malého kolíku do televize. Od té doby se objevilo několik dalších a vývojáři pokračují s integrací. Rozhodně nyní dostává Chromecast bez restrikcí větší smysl. Navíc se proslýchá, že bychom se měli dočkat větší dostupnosti – dokonce by se mělo jednat o globální start prodeje.

Ačkoliv se může zdát, že nyní se mají starat vývojáři, tak i sám Google pokračuje v hlubší integraci služeb využívající Chromecast. V tomto týdnu jsme se dočkali rozšíření pro videa na Youtube. Konkrétně se to týká i těch, která jsou vkládána do webových stránek. Samotný přehrávač byl upraven tak, aby umožňoval přehrávat video v Chromecastu. I v tomto případě musíte být na stejné WiFi síti.

nexusae0_2014-02-10-00_18_47-New-Game-Avoid-Sensory-Overload-Is-A-Space-Shooter-And-An-Endless-Runner-I2

Zřejmě toto malé zařízení přechází z beta verze do použitelného příslušenství nejen do domácnosti. Otázka je, s čím nás nyní Google překvapí na blížící se konferenci Google IO.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim