reklama

#TipNaHru – Transport Tycoon pro Android a iOs

#TipNaHru – Transport Tycoon pro Android a iOs
2014-01-29T07:03:02+01:00
• 29. 1. 2014
1

Pokud jste někdy byly fanoušky Transport Tycoon a rádi byste si hru znovu zahráli, máme pro vás tip.

unnamed_result

 

Ve hře Transport Tycoon máte za úkol vybudovat vlastní dopravní a prosperující společnost. Svou dopravní infrastrukturu budujete napříč mapou, která je rozmanitá, různě vyvýšená a k nalezení jsou i vodní plochy.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Již nějakou je dostupná Android a iOs verze této legendární hry, která má milióny fanoušků po celém světě. Hra od svého předchůdce na PC prošla mnoha změnami, především je na první pohled vidět zcela nová grafická úprava. Nezbytnou změnou muselo projít ovládání, které je poměrně dobře vyřešené a na dotykových obrazovkách nečiní žádný problém.

unnamed (5)_result unnamed (6)_result unnamed (7)_result unnamed (8)_result

Byť hra v Obchodě Play nesklízí nijak vysoká hodnocení, pro nenáročné hráče postačí a jistě zabaví na nemálo hodin. Transport Tycoon je k dostání za poměrně vyšší cenu 147Kč, přičemž si ji můžete před koupí vyzkoušet ve verzi lite.

logo-app Transport Tycoon 31X Ltd 6,24 US$ ANDROID logo-app Transport Tycoon Lite 31X Ltd Zdarma ANDROID logo-app Transport Tycoon Developer Zdarma iOS logo-app Transport Tycoon Lite Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Marek Slavík

29. 1. 2014, 17:55

Tak to za tak vysokou cenu bych raději doporučil OpenTTD (na Android) , který obsahuje novou grafiku a více rozšíření oproti klasické verzi !

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim