reklama

Představí Samsung chytré brýle?

Představí Samsung chytré brýle?
2014-01-29T07:30:49+02:00
• 29. 1. 2014
3

Samsung údajně pracuje na vývoji chytrých brýlí. Představení bychom se mohli dočkat již letos na veletrhu IFA.

Nejmenovaný zdroj pro Korea Times potvrdil, že Samsung věří v potenciál přenositelných chytrých zařízení. Zdroj oznámil, že Samsung pracuje také na chytrých brýlích. Již na loňském veletrhu IFA došlo k představení Galaxy Gear. Zdroj potvrdil, že si je Samsung vědom, že pro výrobu tohoto typu zařízení bude potřebovat dlouhodobé investice.

  samsung-galaxy-glass-patent-7

Již v listopadu odhalil Wallstreet Journal patent ukazující chytré sportovní brýle. Dá se předpokládat, že funkcionalita bude velice podobná Google Glass. První spekulace o tom, že Samsung pracuje na jeho chytrých brýlích začaly již v květnu, a zároveň v té době uvolnil Google jeho Glass vývojářům. Obě společnosti navíc podepsaly dohodu, o které jsme vás informovali. To teoreticky může znamenat, že by se Samsung nemusel obávat případných sporů s Googlem ohledně různých patentů.

samsung-galaxy-glass-patent-1

Google a Samsung nejsou však jediné společnosti, které chytré brýle vyvíjí. Některé představily své výrobky již na nedávném CESu. Bude zajímavé sledovat, zda se tyto informace skutečně potvrdí a Samsung nám chytré brýle nakonec skutečně představí.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Společnosti *podepsaly* dohodu

Přemysl Vaculík

VIP 29. 1. 2014, 17:38

Redaktor dostal přes prsty, díky.

Vladislav Kluska

29. 1. 2014, 8:00

Jen ne Samsung… Ať si kdo chce myslí co chce o tomto výrobci, ale design zařízení ani systému bolestně neumí, nedokážu si tedy představit, že by od nich byly i brýle. Už jejich hodinky vypadají hrozně…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat