reklama

Samsung TouchWiz UI pro Android v novém kabátu aktualizováno, spekulace

Samsung TouchWiz UI pro Android v novém kabátu [aktualizováno, spekulace]
2014-01-20T08:05:30+02:00
• 20. 1. 2014
1

Aktualizováno 20. 1.

Samsung se s představením nových tabletů řady Pro pochlubil i novým uživatelským prostředím. Podobná změna čeká zřejmě i smartphony, přičemž jsme měli k dispozici jen několik snímků obrazovek – viz původní článek. Dnes zdroj Evleaks poodhalil další změny v TouchWiz.

sammyui2

Dle ukázaných informací by se dalo říci, že se jedná o obdobu Google Now karet. Můžeme vidět nejrůznější návrhy, mezi kterými jsou informace o našich aktivitách nebo i objednávkách. Prozatím se jedná zřejmě jen o ukázku beta verze z Androidu 4.3. Finální verze bude s největší pravděpodobností ukázána zároveň s Galaxy S5.

Původní článek 7. 1.

Samsung se již nějakou dobu drží jednotného vzhledu své nadstavby TouchWiz UI, kterou najdeme na všech zařízeních s Androidem. Ačkoliv jsme se nedávno dočkali několika mírných změn, tak většinou novinky jsou v podobě funkcí. Nyní známý zdroj Evleaks poodhalil chystanou změnu.

Na obrázku níže můžete vidět údajnou podobu nového prostředí, které je více přizpůsobeno Androidu 4.4 KitKat. Nejzřetelnější změnu můžete vidět u samotných ikonek aplikací. Samozřejmě si nejde nevšimnout nových widgetů, které jakoby vytvářely stream událostí a akcí.

sammyjpeg

Můžeme jen tipovat, že by se nové prostředí mohlo objevit až na dalším top modelu Galaxy S5, nebo prémiovém smartphopnu Galaxy F.

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lukáš Biel

8. 1. 2014, 13:10

jako vždy, hnus

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim