reklama

Samsung TouchWiz UI pro Android v novém kabátu aktualizováno, spekulace

Samsung TouchWiz UI pro Android v novém kabátu [aktualizováno, spekulace]
2014-01-20T08:05:30+01:00
• 20. 1. 2014
1

Aktualizováno 20. 1.

Samsung se s představením nových tabletů řady Pro pochlubil i novým uživatelským prostředím. Podobná změna čeká zřejmě i smartphony, přičemž jsme měli k dispozici jen několik snímků obrazovek – viz původní článek. Dnes zdroj Evleaks poodhalil další změny v TouchWiz.

sammyui2

Dle ukázaných informací by se dalo říci, že se jedná o obdobu Google Now karet. Můžeme vidět nejrůznější návrhy, mezi kterými jsou informace o našich aktivitách nebo i objednávkách. Prozatím se jedná zřejmě jen o ukázku beta verze z Androidu 4.3. Finální verze bude s největší pravděpodobností ukázána zároveň s Galaxy S5.

Původní článek 7. 1.

Samsung se již nějakou dobu drží jednotného vzhledu své nadstavby TouchWiz UI, kterou najdeme na všech zařízeních s Androidem. Ačkoliv jsme se nedávno dočkali několika mírných změn, tak většinou novinky jsou v podobě funkcí. Nyní známý zdroj Evleaks poodhalil chystanou změnu.

Na obrázku níže můžete vidět údajnou podobu nového prostředí, které je více přizpůsobeno Androidu 4.4 KitKat. Nejzřetelnější změnu můžete vidět u samotných ikonek aplikací. Samozřejmě si nejde nevšimnout nových widgetů, které jakoby vytvářely stream událostí a akcí.

sammyjpeg

Můžeme jen tipovat, že by se nové prostředí mohlo objevit až na dalším top modelu Galaxy S5, nebo prémiovém smartphopnu Galaxy F.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lukáš Biel

8. 1. 2014, 13:10

jako vždy, hnus

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim