reklama

Huawei připravuje řadu S – bude se jednat o top modely

Huawei připravuje řadu S – bude se jednat o top modely
2014-01-20T08:15:18+01:00
• 20. 1. 2014

Po nedávném oznámení pozitivních finančních výsledků společnosti, chystá Huawei pro letošní rok zcela novou řadu telefonů s označení Ascend Sx. Ta má především nabídnout to nelepší a konkurovat ostatním high-end smartphonům konkurence.

Huawei-S-series

Huawei v současnosti nabízí dvě hlavní řady smartphonů. Řada D nabízí skvělé specifikace co se hardwaru týče, avšak design a marketing zde chybí. Ten se totiž směřuje na řadu P, která nabízí atraktivní design a velmi dobře se prodává. Naopak ale nenabízí již takové hardwarové parametry jako D řada. Typickým příkladem je třeba právě Huawei Ascend P6, který patří mezi nejlepší designové kousky roku 2013.

Dle zdrojů tak Huawei již připravuje první vlaštovku nové řady. Ta by měla nabídnout pouze 6,9 mm tenké tělo s 64bitovým procesorem z vlastních dílen, 3 GB RAM a displejem s rozlišením 2560 x 1440. Dále má nabídnout také 16MPx fotoaparát a baterii o kapacitě 3050 mAh. Cenovkou by se pak měl vyrovnat ostatním vlajkovým lodím výrobců kolem 5000 yüanů – 17 tisíc korun.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim