reklama

Waze spouští beta testovací program

Waze spouští beta testovací program
2014-01-29T07:43:23+01:00
• 29. 1. 2014

Komunitní navigace Waze byla v červnu minulého roku koupena Googlem za 1 miliardu dolarů, což přineslo mnoho otázek. Ukončí Google Waze? Nechá tuto službu se samostatně rozvíjet? Do dnešního dne jsme neměli představu o budoucnosti a zatím jsme se dočkali propojení služeb skrze data. V Google Mapách jsou totiž využívány informace z Waze.

google-waze

Nyní získáváme bližší představu o dalším vývoji této oblíbené komunitní navigace. Waze spouští beta testovací program, což naznačuje, že služba si žije dál svým životem a neplánuje se její brzké zrušení nebo něco podobného. Pokud byste čekali, že se bude stačit přihlásit do nějaké komunity na Google+, budete zklamáni.

Waze si pĹ™ipravilo speciálnĂ­ stránku, kde musĂ­te projĂ­t formulářem a hlavnÄ› odsouhlasit podmĂ­nky. Pokud se tedy dostanete do beta testovánĂ­, zĂ­skáte přístup k novĂ˝m funkcĂ­m a napomĹŻĹľete ve vĂ˝voji. NavĂ­c mĹŻĹľete zĂ­skat i menší odmÄ›nu.  NemusĂ­te se bát, Ĺľe budete potĹ™ebovat smartphone s vysokĂ˝mi specifikacemi – minimálnĂ­ poĹľadavky jsou Android Froyo a rozlišenĂ­ displeje 320 x 480 pixelĹŻ. RegistraÄŤnĂ­ formulář najdete zde – waze.centercode.com/signup.

logo-app Waze social GPS Maps & Traffic Waze Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim