reklama

Xolo chce představit zařízení s WP 8.1 příští rok

Xolo chce představit zařízení s WP 8.1 příští rok
2013-12-21T09:00:57+02:00
• 21. 12. 2013

Nejenom čínští výrobci sklízí prodejní úspěchy po celém světě, ale zmínku si zaslouží také indická společnost Xolo, která má pro příští rok velké plány s platformou Windows Phone. Kromě běžné podpory čínského trhu se výrobce zaměří na chytré telefony a tablety s novou verzí operačního systému od Microsoftu, procházející momentálně testováním v užším kruhu vybraných uživatelů.

WP 8.1

Xolo se již dnes může na domácí poměry pochlubit několika prvenstvími, mezi které patří využití procesoru od Intelu u modelu X900 nebo prodej prvního zařízení, podporující síť 4G TD – LTE, pod největším mobilním operátorem v Indii, Bharti Airtel. Indická mutace deníku The Economic Times tentokrát přináší zprávu, že Xolo bude první indickou společností, nabízející Windows Phone 8.1 u telefonů a tabletů. Mezitím ještě výrobce v prvním čtvrtletí roku 2014 představí chytrý telefon s touto platformou.

Zařízení od Xola jsou častokrát označovaná jako prémiová, nicméně cenovka prvního WP zařízení se bude pohybovat někde v rozmezí 150 až 300 dolarů (tj. 3 016 – 6 033 Kč). Nakonec zatímco Xolo má jasné plány,  doposud například Nokia neví, zda zařízení s WP 8 dostanou aktualizaci na WP 8.1, ačkoliv jeho vypuštění nemusí proběhnout ani do slibovaného dubna 2014.

Zdroj: economictimes.indiatimes.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat