reklama

Samsung integroval do aplikace ChatON zasílání SMS zpráv

Samsung integroval do aplikace ChatON zasílání SMS zpráv
2013-12-10T12:00:39+01:00
• 10. 12. 2013

V pravou chvíli posunout hranice komunikačních aplikací o krok dále nebo možná po vzoru Google Hangouts se rozhodl jihokorejský Samsung vnést schopnost zasílání SMS a MMS zpráv prostřednictvím vlastní aplikace ChatON. Zmiňovaná funkce by měla fungovat stejně, jako již dostupná tato možnost v aplikaci Hangouts od Googlu.

ChatON

První vlny aktualizace se dočkali uživatelé v Německu a Brazílii, kteří měli přednostní šanci vyzkoušet zcela nové funkce, mezi nimiž kupříkladu najdete zmiňované zasílání SMS a MMS zpráv nebo speciální ikonu upozorňující na počet nepřečtených zpráv ještě před samotným otevřením aplikace.

Celý nápad obou firem pravděpodobně vychází z aplikace BlackBerry Hub, která jako první přinesla sjednocení zpráv SMS a ze sociálních sítí. Nakonec by nebylo úplně od věci, kdyby vývojáři těchto aplikací a výrobci zařízení byli více otevřenější a dovolovali by integraci většiny služeb třetích stran, čímž by zabránili množení totožných aplikací.

Nový ChatON

logo-app ChatON Samsung Electronics Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim