reklama

Samsung integroval do aplikace ChatON zasílání SMS zpráv

Samsung integroval do aplikace ChatON zasílání SMS zpráv
2013-12-10T12:00:39+00:00
• 10. 12. 2013
Thumbnail

V pravou chvíli posunout hranice komunikačních aplikací o krok dále nebo možná po vzoru Google Hangouts se rozhodl jihokorejský Samsung vnést schopnost zasílání SMS a MMS zpráv prostřednictvím vlastní aplikace ChatON. Zmiňovaná funkce by měla fungovat stejně, jako již dostupná tato možnost v aplikaci Hangouts od Googlu.

ChatON

První vlny aktualizace se dočkali uživatelé v Německu a Brazílii, kteří měli přednostní šanci vyzkoušet zcela nové funkce, mezi nimiž kupříkladu najdete zmiňované zasílání SMS a MMS zpráv nebo speciální ikonu upozorňující na počet nepřečtených zpráv ještě před samotným otevřením aplikace.

Celý nápad obou firem pravděpodobně vychází z aplikace BlackBerry Hub, která jako první přinesla sjednocení zpráv SMS a ze sociálních sítí. Nakonec by nebylo úplně od věci, kdyby vývojáři těchto aplikací a výrobci zařízení byli více otevřenější a dovolovali by integraci většiny služeb třetích stran, čímž by zabránili množení totožných aplikací.

Nový ChatON

logo-app ChatON Samsung Electronics Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit